Володимирські боксерки привезли дві перемоги з всеукраїнських змагань

13 Серпня 2018, 16:18
В результаті вдалої боротьби на рингу, наша Любух Марія здобула 1 місце, Гресик Дарія – 3.  2743

Вихованки Володимир-Волинської районної ДЮСШ привезли додому дві нагороди з престижного всеукраїнського турніру з боксу.

Про це інформує відділ освіти, молоді та спорту Володимир-Волинської РДА.

Юні боксерки вдало виступили на Всеукраїнському відкритому турнірі з боксу серед дівчат, що проходив з 6 по 12 серпня в смт.Чемерівці Хмельницької області.

У змаганнях взяло участь 158 спортсменів зі всіх регіонів України, а також Литви та Молдови.

У командному заліку Волинь посіла 3 місце серед 21 регіону.

Нагадаємо, у Володимир-Волинському районі триває чемпіонат району з футболу, який стартував наприкінці червня.