Коли володимирські породіллі почнуть отримувати «пакунки малюка»

«Пакунки малюка», які з 1 вересня мають вручати при виписці молодим мамам, волинські породіллі розпочнуть отримувати наприкінці вересня.
Про це 3 вересня розповів голова Волинської обласної державної адміністрації Олександр Савченко, пише ВолиньPost.
Він зауважив, що ОДА зі свого боку виконала усі зобов’язання та підписала угоди згідно із розпорядженням Кабміну. Сума, яку віднайшли у волинському бюджеті на придбання «пакунків малюка» - близько 27 млн грн.
«Враховуючи вартість бейбі-бокса, а це близько 5 тисяч гривень, ми отримаємо майже 4 тисячі наборів», - зауважив Савченко. Відлік на отримання пакунків, як і планувалося, розпочали із 1 вересня.
«Тобто всі мами, які народжують із 1 вересня, їх отримають. У нас Кабмін узгоджує юридичні тонкощі з оплати... Приблизно десь до кінця вересня вони надійдуть всім, а тим, хто вже народить в період із 1 вересня, ми привеземо їх додому», - додав Савченко.
Читайте також:
- Іваничі
«Пакунок малюка» надаватимуть на покращених умовах: Зеленський підписав закон
- Ковель
«Пакунок малюка» надаватимуть на покращених умовах: Зеленський підписав закон
- Володимир
«Пакунок малюка» надаватимуть на покращених умовах: Зеленський підписав закон
- Рожище
«Пакунок малюка» надаватимуть на покращених умовах: Зеленський підписав закон
- Медицина
«Пакунок малюка» надаватимуть на покращених умовах: Зеленський підписав закон
