Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Я не боюся малювати свої емоції: донька Героя презентувала персональну виставку
Я не боюся малювати свої емоції: донька Героя презентувала персональну виставку

Я не боюся малювати свої емоції: донька Героя презентувала персональну виставку

11:34 30.09.2018
5081

Виставка картин «Відродження» Крістіни Смірнової у Луцьку зібрала чимало гостей та преси.

В свої 20 років дівчина успішно реалізувалася як художниця та каже про своє мистецтво так:«Я не боюся малювати свої емоції. Можливо, тут не все ідеально, але помилятися – це нормально. І в мистецтві також», – емоційно ділилася з глядачами Крістіна, - розповідає Таблоїд.Волині

Історія у молодої художниці непроста. Батько Крістіни Сергій загинув на Сході україни під час воєнних дій біля Ілловайська. Крістіна з мамою Іриною важко переживали втрату, а мистецтво стало для дівчини арт-терапією. Мама всіляко підтримувала пориви до малювання і навіть наполягла, аби донька все ж завершила художню школу, хоч на виставці пані Ірина поділилася тим, що Крістіна говорила в певний період, що пензлів до рук більше брати не хоче.

Змотивували дівчину побратими батька з 14-ї та 51-ї бригад та волонтери, зокрема організація «Меценати для солдата». Тоді дівчині бажали персональну виставку і все збулося. Друзі родини та батькові побратими прийшли привітати Крістіну.

Волонтер Руслан Теліпський казав, що завжди вірив у мисткиню та розповів, що Крістіна надихає на розвиток і інших дітей, які опинилися в аналогічній ситуації.

Капелан Отець Михайло бажав Крістіні, аби Бог вів її до щастя.

Привітати дівчину прийшов і Олег Кобилинський Голова луцької міської організації Спілки воїнів АТО Волині.


«Я приніс тобі подарунок, скетч-книга «Міста світу» з ідеями, як їх малювати. Бажаю, щоб ти їх всі не просто намалювала, а й об’їхала».

Олег Кобилинський привітав дівчину від імені Мережі магазинів канцтоварів «Офіс Цент» та вручив книгу «Міста світу» і професійні олівці для малювання, алдже Крістіна малює й олівцями.

Їздити по світу за виставками дівчини готовий і айдарівець Руслан Кашіюк, чоловік зазначив, що його зовсім не хвилює техніка, хоч він і сам художник, йому важливо бачити душу, а в роботах Крістіни вона є.

Також дівчину вітав губернатор області Олександр Савченко та придбав картину із зображенням військового. До слова, картини можна придбати впродовж місяця просто на виставці.


Виставка Крістіни проходить у Волинській обласній бібліотеці для юнацтва. Керівниця закладу Алла Єфремовазазначила, що бібліотека – це культурний центр і молоді,і дорослих, а ще своєрідний волонтерський центр у Луцьку. Алла Єфремова подарувала безстрокові абонементи в бібліотеку почесним гостям.

Вітали Крістіну Смірнову і викладачі та одногрупники з коледжу. Дівчину буквально засипали квітами, а найбільший букет подарував коханий хлопець молодої художниці.

Крістіна презентувала полотна виконані фарбами, малюнки олівцем та колекцію авторських листівок.
Коментарі
25 березня
Вчора
23.03.2019
22.03.2019
21.03.2019
20.03.2019
19.03.2019
18.03.2019
17.03.2019
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин