(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-96099324-1', 'auto'); ga('send', 'pageview');
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Рейтинг прозорості міст: Володимир обігнав Нововолинськ, але поступився Ковелю

14:06 29.06.2017
2055

Місто Володимир-Волинський оцінили в рамках проекту «Прозорі міста» як одне зі ста найбільших міст України.

Проект реалізується Transparency International Україна. Партнерами проекту є Transparency International Словаччина та Інститут Політичної Освіти.

Проблема, яку вирішує цей проект – це корупція в місцевих органах самоврядування та недотримання найкращих практик в прозорості та підзвітності. В Україні триває реформа децентралізації, і як результат – більше влади та фінансових ресурсів делеговані на рівень муніципалітетів, для зміцнення місцевого самоврядування. Це є ризиком для збільшення корупції на локальному рівні. Тому дуже важливим на даному етапі є підвищення прозорості міст, адже без цього вся користь від децентралізації може бути нівельованою. Проект спрямований на мотивацію та підтримку українських міст для більшої прозорості, підзвітності та участі громадян у формуванні політики.

Володимир-Волинський за результатами дослідження - 29-е зі ста оцінених. З волинських міст Луцьк - 11 місце в рейтингу, Ковель - 26, Нововолинськ - 66.

Володимир-Волинський набрав 34,58 бала зі ста.

Метод оцінки, на базі якого нараховано бал:

А - аналітичний висновок команди дослідників;

D - перевірка відповідності стандартам, які передбачені Постановою КМУ №835 від 21.10.20151985 про набори відкритих даних; W - аналіз веб-сайту. В дослідженні чітко відображається, чи є відповідна інформація на офіційному або іншому спецільному інтернет-ресурсі міської ради;

I - відповідь на інформаційний запит;

T - інтернет-статистика;

S - скарги громадян, рішення суду, відомості в авторитетних засобах масової інформації, публічні документи від громадських організацій та депутатів місцевих рад.

Дослідники підготували рекомендації кожному місту.Коментарі
21 липня
Сьогодні
Вчора
19.07.2018
18.07.2018
17.07.2018
16.07.2018
15.07.2018
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин