(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-96099324-1', 'auto'); ga('send', 'pageview');
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Поліції можуть дозволити затримувати автомобілі на польських «бляхах»

12:08 06.07.2017
1945

Поліції можуть розширити повноваження. До Верховної Ради України подано законопроектпроект Закону №6626 «Про внесення змін до Закону України «Про Національну поліції» з окремих повноважень поліції».

Про це пише automotoclub.info.

Ініціаторами законопроекту виступили народні депутати Антон Геращенко, Ірина Єфремова і Людмила Денисова.

Проектом закону передбачається розширення повноважень поліції в сфері дорожнього патрулювання, тимчасового затримання та обліку транспорту.

На перший погляд, в тексті законопроекту йдеться про розширення повноважень поліції, які їй необхідні для якісного виконання правоохоронних функцій.

Автори закону впевнені, що прийняття документа стане першим кроком до формування правової визначеності в питанні держконтролю тривалого перебування автомобілів на іноземній реєстрації в Україні, які масово використовують українські громадяни.

З тексту законопроекту стає зрозуміло, що в поліції все-таки мають намір вести облік по автомобілям іноземної реєстрації, але без перерегісраціі на українські номерні знаки, як це було на початку 2000-х. Нагадаємо, що в ті часи авто, зареєстроване в іншій країні, але в’їхати в Україну в режимі тимчасового ввезення повинно було пройти перереєстрацію і отримати номерні знаки українського зразка.

Після завершення терміну перебування, українські номерні знаки здавалися назад в МРЕВ.

Коментарі
21 липня
Сьогодні
Вчора
19.07.2018
18.07.2018
17.07.2018
16.07.2018
15.07.2018
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин