(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-96099324-1', 'auto'); ga('send', 'pageview');
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Володимирчан запрошують відвідати «Креативну галявину»

20:15 18.10.2017
703

У Володимирі-Волинському, у парку «Слов’янський» облаштували «Креативну галявину» – публічний громадський простір під відкритим небом. Ініціаторами та реалізаторами задуму стали НГО «Creative studio» спільно з виконавчим комітетом міської ради. Програму перших заходів на «Креативній галявині» опублікували в пабліку НГО«Creative studio»

Як пише БУГ, на галявині встановлено дві лавки, на котрих може розміститися близько 20 людей. А ще, як обіцябуде встановлена дошка – «вікно креативних ідей» – , на якій можна буде фіксувати суть обговорення. Саме для популяризації цього місця, залучення молоді до нього організатори подбали про вільну зону wi-fi.

На проведення благоустрою громадського простор, яке відбулося 11 жовтня,у покликали небайдужих жителів міста.

«Коли проводили Школу Леді, то зіткнулись із проблемою організації масових заходів. Не має де зібратись групою 10-20 чоловік. Саме це і наштовхнуло нас на думку про необхідність облаштування відкритого громадського простору. Далі, цю ідею обговорили на одних зі зборів активної громади міста і буквально всі підтримали її. Головною рушійною силою стала Саць Любов. Вона запропонувала подати проектну заявку на конкурс від “Київського діалогу”, допомогла в її оформленні і значною мірою сприяє у його реалізації.

Вибір місця для облаштування публічного простору не випадковий. Ефект прикладу: сьогодні нас побачать 10 людей, що проходили повз, завтра хтось із них доєднається. Демонструєм власним прикладом та запрошуємо долучитися до культурного дозвілля всіх-всіх охочих», – розповідає одна з ініціаторів та реалізаторів даного задуму Анастасія Азанова.

Читайте також: «Джерело здоров’я»: скуштуйте водиці з цілющого джерела в селі ТростянкаКоментарі
18 червня
Сьогодні
Вчора
16.06.2018
15.06.2018
14.06.2018
13.06.2018
12.06.2018
11.06.2018
10.06.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин