(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-96099324-1', 'auto'); ga('send', 'pageview');
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Володимир: центр зайнятості впроваджує сучасні форми роботи з шукачами роботи

20:38 18.04.2018
122

При наймі працівників роботодавець може використовувати абсолютно різні форми співбесіди, вони залежать і від реалій сьогодення, і від завдань, які ставить перед собою роботодавець.

Про це розповіли у Володимир-Волинському міськрайонному центрі зайнятості.

Однією з сучасних форм співбесіди, що впроваджується службою зайнятості, стало скайп-інтерв’ю роботодавців з шукачами роботи. Цей метод підбору персоналу останнім часом набуває обертів серед роботодавців, тому що є зручним для обох сторін -учасників: роботодавець має можливість побачити людину наживо, а кандидат - значно спростити і пришвидшити час пошуку роботи, а ще це значна економія часу для роботодавця та економія коштів для безробітних осіб, якщо підприємство розташоване далеко від центру зайнятості.

16 квітня у Володимир-Волинському міськрайонному центрі зайнятості організована співбесіда пошукачів роботи з адміністрацією ТзОВ «Руслан-Агро» за допомогою додатку Viber.

Підприємство звернулось до центру зайнятості з інформацією про попит на робочу силу за посадою «охоронник» для осіб з інвалідністю. Товариство займається вирощуванням зернових культур на розташоване на території Зимнівської об’єднаної територіальної громади.

У співбесіді взяли участь 4 особи з інвалідністю. Можливість ознайомитись більш детально з характеристикою вакансії, графіком роботи, заробітною платою, можливістю доїзду, при цьому залишаючись у приміщенні центру зайнятості, дуже зацікавило пошукачів роботи. Та й роботодавець не витратив багато часу, адже посівні роботи на полях у самому розпалі. Учасники співбесіди обмінялись контактами та домовились про зустріч безпосередньо на підприємстві.

Володимир-Волинський центр зайнятості запрошує роботодавців та пошукачів роботи скористатись прогресивними формами надання соціальних послуг службою зайнятості з використанням інтернет-технологій.Коментарі
28 травня
Вчора
26.05.2018
25.05.2018
24.05.2018
23.05.2018
22.05.2018
21.05.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин