Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
У місті на Волині оголосили операцію «Порятунок кажанів»-2019 
У місті на Волині оголосили операцію «Порятунок кажанів»-2019 

У Володимирі оголосили операцію «Порятунок кажанів»-2019 

16:57 20.02.2019
770

У Володимирі-Волинському знайшли близько сотні сплячих маленьких кажанів.

На знахідку натрапили під час демонтажу вікон і нині збирають кошти, аби відправити «малят» до Центру порятунку рукокрилих у місті Харків.Про це у дописі на своїй сторінці у Facebook написала зоозахисниця Ганна Доскоч.

«Операція "Порятунок кажанів" - 2019! Майже один рік тому мені вперше в житті довелося рятувати... кажанів. Часу на роздуми, пошук помічників і опанування міфічних страхів не мала - діяти потрібно було швидко! Їх було 17! Беззахисний, наляканих, голодних й виснажених кажанчиків, які вибрали на зимівлю дупло у дереві, що працівники ЖЕКу за деякий час зріжуть. Досі перед очима три маленьких тільця, що замерзли, прикриваючись крильцями, бо тим чоловікам було не до порятунку якихось там рукокрилих, що занесені до Червоної книги... На щастя, малюків прихистили в зоопарку у м. Луцьк, годували, поїли, доглядали. А коли стало досить тепло, випустили на волю.
Сьогодні історія повторилася: герої - ті ж кажани виду руда вечірниця, лише обставини інші. В одній з установ міста здійснюють демонтаж старих вікон і замінюють на нові. На майстрів у щілинах чекав сюрприз - перелякані кажани, сон котриих потривожили раніше часу. Пощастило, що серед робітників був чоловік на ім'я Олег, який зорієнтувався і не дав заподіяти шкоду рукокрилим, переклав їх у коробку й передзвонив місцевому ветеринару Сергію Тернову, котрий і повідомив про знахідку. На щастя, знайшли для малюків прихисток й розселили у чотири коробки разом з пані Наталею Волошиною, а тим часом ще дві чудові й чуйні жінки прийшли на допомогу, щоб усіх напоїти.
Зараз кажани в безпеці. Їх... Увага! 89 !!! Ого? Отож!!!
На жаль, зоопарк м. Луцьк вагається їх забирати через брак персоналу для догляду цих малюків. Проте їх готові прихистити у єдиному в Україні Центрі порятунку рукокрилих у м. Харків, співробітники якого рятують кажанів з усієї України, знають про цих істот усе і навіть більше. Проблема - дуже далека дорога. Але з допомогою небайдужих людей у нас все вийде!!!

Завтра плануємо годувати кажанів. Вже замовили опариші, багато! Потрібна фінансова допомога - хто скільки може: 5, 10, 20 грн... Будемо безмежно вдячні за найменшу допомогу! Кошти можна перерахувати на рахунок Приват банк - 5168 7427 2221 5773 на ім'я Волошина Наталія Нілівна з позначкою «КАЖАНИ» !!! За отримані кошти прозвітуємо!
Друзі, будь ласка, долучайтеся до порятунку цих унікальних створінь разом з нами!!!», - йдеться у дописі.

Нагадаємо, минулоріч зоозахисники теж оголосили операцію по порятунку кажанів. Маленьких тоді знайшли в дуплі зрізаних дерев, які привезли на територію ЖЕКу. Далі їх забрали на подальший догляд у луцький зоопарк.

Працівники зоопарку розповідали, що коли волонтери привезли тваринок до Луцька, їхнє життя було під загрозою. Це рідкісний вид кажанів, який може в рік привести тільки одне маля. Попри все, кажани витримали переїзд, і зараз живуть цілком безтурботним життям.

Читайте також: Як живеться в Луцькому зоопарку врятованим володимирським кажанам
Коментарі
25 березня
Вчора
23.03.2019
22.03.2019
21.03.2019
20.03.2019
19.03.2019
18.03.2019
17.03.2019
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин