Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

День цивільного захисту у педколеджі: пожежу «ліквідували», евакуацію провели, «постраждалих» врятували

12:40 21.04.2017
8859

У середу у Володимир-Волинському педагогічному коледжі ім. А.Ю. Кримського відбувся День цивільного захисту. Студенти та працівники вдосконалювали свої вміння рішуче діяти та надавати необхідну допомогу у випадку виникнення надзвичайної ситуації.

Розпочався День цивільного заходу із навчальної евакуації учасників навчально-виховного процесу із головного та музичного корпусів, що відбулася злагоджено і організовано, - йдеться на сайті педколеджу.

Наступними відпрацьовувались дії у час умовної пожежі, що виникла в студентському гуртожитку: евакуація мешканців та порятунок постраждалого жителя гуртожитку. Такий навчальний порятунок безпосередньо з вікна 4 поверху провели рятувальники чергового розрахунку пожежної частини ДПРЧ-7. На спортивному майданчику рятувальники провели показове гасіння вогню з використанням спецзасобів, познайомили студентів із службовою технікою та приладдям, розповіли майбутнім педагогам та документознавцям про особливості несення служби.

Для студентів І курсу, у цей же день, викладачами цивільного захисту була проведена розповідь про надання першої медичної допомоги потерпілому із демонстрацією накладання пов’язок на різні частини тіла.

В рамках Дня цивільного захисту у студентських групах відбулися тематичні виховні години та бесіди, виставка творчих робіт за темою «Знати i вміти», конкурс стінних газет відповідної тематики.

Протягом тижня у бібліотеці коледжу працювала виставка періодичних видань та літератури за темою «Розумна обережність – запорука безпеки».

Організацією та проведення Дня цивільного захисту в коледжі забезпечили начальник штабу цивільного захисту Лобацький О.П. та викладачі навчальної дисципліни «Захист Вітчизни» Власенко В.М. і Власенко О.В.Коментарі
19 червня
Сьогодні
Вчора
17.06.2019
16.06.2019
15.06.2019
14.06.2019
13.06.2019
12.06.2019
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин