УВАГА Волинь!

повітряна тривога

усі в укриття

Володимирські депутати не підтримали перейменування села Сусваль на село Світанкове

26 Жовтня 2017, 11:52
9409

Одним з питань порядку денного чергової сесії Володимир-Волинської районної ради було питання перейменування села Сусваль, яке знаходиться на території Володимир-Волинського району.

Зокрема, на розгляд депутатів райради було винесено рішення Оваднівської сільської ради від 13.09.2017 року «Про перейменування села Сусваль Володимир-Волинського району на село Світанкове».

Після активних дебатів, в яких взяли участь як депутати райради, так і представники Оваднівської громади, сільський голова села Овадне Сергій Панасевич, голова Володимир-Волинської районної ради Роман Гук, депутати не підтримали дане звернення.

Отож, в складі вже Оваднівської ОТГ і далі буде населений пункт з назвою Сусваль.

Відео з обговорення даного питання - згодом.

Нагадаємо, перейменування села Жовтневе на Сусваль відбулося в рамках запущеного процесу декомунізації.

Зокрема,19 травня, коли Верховна Рада України прийняла три постанови про перейменування комуністичних назв населених пунктів в рамках декомунізації. Внаслідок цього нові назви отримали майже 300 міст, сіл, селищ та районів України. Нову назву тоді отримало й село Жовтневе, Володимир-Волинського району. Відтоді воно має носити назву Сусваль.

Як раніше повідомлялось, Сусваль – це прізвище мобілізованого солдата 51-ї ОМБр, котрий отримав важкі поранення у боях за Савур-Могилу і помер від ран у дніпропетровському госпіталі. Петро Сусваль був наймолодшим у багатодітній родині, де нині і батько і мати – інваліди першої групи.
 

Коментар
Код блоку:
30/09/2022 П'ятниця
30.09.2022
29.09.2022