На Володимирщині поширюють фейк про подарунки від «АТБ»

13 Серпня 2022, 16:05
На Володимирщині поширюють фейк про подарунки від «АТБ» 655
На Володимирщині поширюють фейк про подарунки від «АТБ»

У володимирських групах у фейсбуці шахраї поширюють фейкове повідомлення буцімто про те, що торговельна мережа «АТБ» роздає подарунки.

Фактчекерка Район.Володимир перевірила цю інформацію і з'ясувала, що це ФЕЙК!

ФЕЙК

Повідомлення шахраїв звучить так: «виберіть місяць свого народження, і ви отримаєте подарунок відповідно до місяця свого народження. робіть це впевнено».

Тим, хто народився у січні обіцяють 10 тисяч грн., в лютому – 8 тисяч грн., березень – 5 тисяч грн. і так далі...

«Не сприймайте це легковажно. Можливо, ваша черга. Ваш час починається зараз. Вітаю і бережи вас Бог», – пишуть шахраї.

Далі, щоб виграти «приз», просять поділитися дописом у 10 групах і перейти за посиланням на форму реєстрації.

Перед нами відкривається фейковий сайт «АТБ».

«Натисніть кнопку нижче (ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ), і вас буде перенаправлено на наш спонсорський сайт (Gift CARD ), щоб зареєструвати свій номер мобільного телефону / адресу електронної пошти та негайно завантажити АТБ-Маркет Заявку на спонсорство, а потім надішліть своє підтвердження на номер 14400», пише там.

Натиснувши «зареєструватися» вас взагалі перекине на якийсь підозрілий сайт, де вас одразу запитують, чи любите ви робити покупки онлайн.

СПРОСТУВАННЯ

Спростували фейковий розіграш на офіційній сторінці торговельної мережі «АТБ» у Facebook.

«Доводимо до Вашого відома, що часто шахраї через соціальні мережі та месенджери поширюють інформацію про проведення різноманітних акцій щодо надання грошових подарунків, сертифікатів на купівлю продуктів у магазинах мережі «АТБ» тощо. Звертаємо Вашу увагу, що це абсолютно недостовірна інформація! 

Уся інформація щодо акційних пропозицій, які проходять у мережі «АТБ», завжди розміщується на офіційному сайті компанії – www.atbmarket.com та на офіційних сторінках у соц. мережах. Просимо Вас бути пильними та уважними, та не брати участі у шахрайських акціях», – застерігають у мережі.

ВИСНОВОК

Повідомлення про роздачу подарунків від відомої торгівельної мережі «АТБ» – ФЕЙК! Сайт, який вказали шахраї, на який буцімто потрібно перейти – несправжній, шахрайський. Оскільки організатори ставлять умови поділитися публікацією з 10 активними групами, можливо, таким чином хочуть «розкрутити» сторінку, аби потім змінити діяльність.

Обов’язково перевіряйте інформацію про різні розіграші перед тим, як взяти у них участь.

Коментар
Код блоку:
30/09/2022 П'ятниця
30.09.2022