Під видом розіграшу шахраї виманюють особисті дані володимирчан

16 Серпня 2022, 19:17
Фальшивий розіграш велосипедів 114
Фальшивий розіграш велосипедів

Новий шахрайський розіграш поширюється у мережі фейсбук у який, на жаль, потрапляють володимирчани. 

Фактчекерка Район.Володимир  з'ясувала, що це шахрайська схема, яка покликана виманювати в довірливих або неуважних користувачів мережі персональні дані.

Сторінка у фейсбуці Decathlon Hrvatska не є офіційною сторінкою світової компанії, а лише прикривається нею. На даній сторінці розміщено лише один пост – про цей розіграш.

У дописі йдеться про те, що компанія Decathlon Hrvatska розігрує 10 велосипедів, які вона не може продати через незначні подряпини. Для того, щоб отримати подарунок просто необхідно написати у коментарях «готово» та поширити розіграш своїм друзям до 17 серпня. Та тільки ви напишете коментар, появиться ОБОВ'ЯЗКОВА ще одна, а потім ще одна умова. А для отримання подарунка вам ще й потрібно буде зареєструватися на сайті.

Зазвичай під час такої реєстрації люди потрапляють у шахрайські тенета.Вас попросять залишити свою електронну пошту та номер телефону, а пізніше вказати свою адресу для того, щоб вам відправили виграний велосипед.

Зловмисники запропонують завантажити на ваш пристрій якийсь додаток. Найімовірніше – це шкідливе програмне забезпечення, яке покликане викрадати ваші персональні дані.

На офіційній сторінці компанії Decathlon Hrvatska ніякої інформації про розіграш не має.

Повівшись на таку шахрайську схему, можна стати жертвою фішингу.

Довідково: ФІШИНГ –  (англ. phishing – риболовля) — вид шахрайства, метою якого є виманювання в довірливих або неуважних користувачів мережі персональних даних клієнтів. Шахраї намагаються змусити користувачів самостійно розкрити конфіденційні дані – наприклад, надсилаючи електронні листи з пропозиціями підтвердити реєстрацію облікового запису, що містять посилання на сайт.

Коментар
Код блоку:
30/09/2022 П'ятниця
30.09.2022