У Володимирі водій наїхав на літню жінку і втік з місця аварії

11 Січня 2023, 15:00
Аварія 674
Аварія

У вівторок 10 січня близько 17.00 у центрі Володимира на вулиці Данила Галицького трапилась аварія – автомобіль наїхав на 81-річну жінку, яка переходила дорогу по пішохідному переході.

32-річний водій зник з місця пригоди, залишивши авто, повідомили Район.Володимир  у Володимирському районному відділі поліції.

 

У результаті ДТП літня жінка отримала тілесні ушкодження, її госпіталізували в одне з відділень Володимирського ТМО.

Невдовзі працівники поліції розшукали водія, який скоїв аварію та склали на нього адмінпротокол за ч.2, ст. 130 Адмінкодексу України. Чоловіка відсторонили від права керування транспортним засобом.

Дані внесли до ЄРДР за частиною 1 статті 286 ККУ. Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами в стані сп’яніння караються позбавленням волі на строк до трьох років з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк від трьох до п’яти років.

Коментар
18/04/2025 П'ятниця
18.04.2025
17.04.2025

Ставайте Друзями Району

Ваші внески — це щирий жест довіри, який допомагає нам працювати незалежно й надихає на нові проєкти. Разом ми будуємо сильніше суспільство, додаючи трохи любові в кожен день!

128 із 300 учасників

Ще 172 учасників, щоб досягти мети!

Долучитися