Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Місто на Волині залишилося без медичної та освітньої субвенції
Місто на Волині залишилося без медичної та освітньої субвенції

Володимир залишився без медичної та освітньої субвенції. Мінфін каже: «викручуйтесь» самі

16:53 25.09.2018
1570

Днями Мінфін повідомив, що питання виплати заробітної плати медикам та педагогам Володимира-Волинського можуть вирішуватися міською радою за рахунок коштів міського бюджету, коштів на депозитних рахунках в установах банків та інших джерел.

Про це інформує прес-служба мерії.

Відповідно до Бюджетного кодексу України утримання медичних та педагогічних працівників здійснюється за рахунок так званої медичної та освітньої субвенції з державного бюджету.

Днями Володимир-Волинська міська рада звернулась з відповідним листом до Уряду з приводу виплати заробітної плати педагогічним працівникам закладів загальної середньої освіти та працівникам медичних закладів міста.

У листі-відповіді Міністерство фінансів України повідомило, що питання виплати заробітної плати можуть вирішуватися міською радою за рахунок коштів міського бюджету, коштів на депозитних рахунках в установах банків та інших джерел, якими Мінфін бачить понадпланові надходження, спрямування вільного залишку, капітальні видатки бюджету розвитку, а також перерозподілені кошти.

В мерії нагадують, що кошти міського бюджету, які знаходяться на депозитах в банку, розподілені Володимир-Волинською міською радою для виконання капітальних ремонтів, будівництва та спрямовані на розвиток міста. Вони знімаються з рахунку в міру виконання цих капітальних робіт з розвитку і йдуть на їхню оплату.

Коментарі
19 лютого
Сьогодні
Вчора
17.02.2019
16.02.2019
15.02.2019
14.02.2019
13.02.2019
12.02.2019
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин