10:00
Доброго ранку, дорогі читачі! Сьогодні вівторок, 8 травня, в Україні відзначають День пам'яті та примирення, приурочений пам'яті жертв Другої Світової війни.
11:00
У Володимирі-Волинському, у парку «Слов'янський» невідомі покрали металеві конструкції біля цілющого джерела.
11:14
Приблизно 60 % мешканців Володимира-Волинського можуть позбутися субсидій.
12:30
Колишній тренер і чинний президент луцької «Волині» Віталій Кварцяний в одному із своїх нещодавніх інтерв'ю згадав про Володимир-Волинський стадіон «Олімп», зазначивши, що до цих пір там не облаштували вбиральню.
12:58
У княжому місті планують перевірити підпільні автозаправні станції, станції техобслуговування та гуртівні.
13:13
Волинська обласна рада відзначила Почесною грамотою мешканку Володмира-Волинського Марію Войтюк.
14:02
На Волині вже стартував сезон полуниці. На ринку Володимира-Волинського теж з'явилися улюблені багатьма трускавки, проте ціна на них відверто «кусається».
16:08
У найближчі два дні синоптики обіцяють волинянам погіршення погодніх умов.