Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Володимир-Волинський
Володимир-Волинський

Місто легенд: у мережі з'явився промо–ролик про Володимир–Волинський

12:01 17.12.2018
5828

У мережі Інтернет з'явився промо–ролик про княже місто Володимир-Волинський.

Це результат роботи столичних телевізійників, фірми ТзОВ «ТВ Креатив», які взялися реалізувати один з проектів громадського бюджету, - інформують у мерії.

Нагадаємо, проект «Промо-ролик про місто Володимир-Волинський» - один з переможців громадського бюджету. Його автор - режисерка, викладачка Волинського коледжу культури і мистецтва ім.І.Ф.Стравінського Світлана Федонюк.

На виготовлення промо–ролика планували витратити 70 тисяч гривень, виконавця робіт знайшли через «ProZorro».

Нагадаємо, що, за умовами бюджету участі, впроваджувати проекти у життя мають відповідні відділи і управління, які проведуть конкурси на виконання і слідкуватимуть за використанням коштів та всіма роботами. Автори мають можливість слідкувати за виконанням проектів.

Коментарі

Володимир Волинець

01:08 18.12.2018

Ну як завжди.Міськ-виконкоміські прохвесіонали вже передбачувані. Черговий раз обляпались по самі вуха. Але їм не звикати. На реалізацію "промо - ролІка" (яка гидка назва) у міськвиконкомів
ських прохвесіоналів недо- княжого, був понад рік! І що ми бачимо? Три церкви, музей і мер. "Сусідство" мера з музеєм, дуже символічне і симптоматичне, це бузомовно вагома туристична принада недо-княжого. Це відео, вірніше це щось, як і журнал "Маршрут ном1" типу про "Володимир", теж зроблене "на коліні" і "зклепано" людьми які у місті навіть не були.А нащо? Зйомки з квадрокоптеру і деякі інші кадри, роботи дуЄту чудо-фотографа ваньі, і чудо - торгаша вульфа. Їх бачили під час цих зйомок у місті. І кадри з мером теж ймовірно їх робота. Все інше нарізане з робіт інших авторів, різних періодів.Також ми бачимо пряму рекламу деяких підприємств. Режисерської роботи ніякої. Скоріше всього що його (режисера) й не було. Бо інакше не можна пояснити чЮдний кадр зафіксованої камери на зрізі плит з Гербору. Це відео робота- вінігрет, яка робилась не режисером а монтажером з матеріалів які їм вислали. Враховуючи це можна припустити що насправді потрачено на цей "ви..ір" не більше 30 тис. Все "астальне" успішно розпиляно. Дуже промовисто що робота немає титрів, не має вказаних авторів, не має вказаної назви тої "церковної естради". Як там з авторським правами? І т.д і т.п. Може звернутись до УАСП?І Одним словом черговий раз розвели провінційних лохів.Яким і є міськ-виконкомівські прохвесіонали за громадський, тобто ваш кошт.

21 березня
Сьогодні
Вчора
19.03.2019
18.03.2019
17.03.2019
16.03.2019
15.03.2019
14.03.2019
13.03.2019
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин