06:50
Смачно поїсти і набратися сил можна буде під час насиченої програми фестивалю «Княжий».
08:50
Будинок на 44 квартири продовжують зводити для сімей військовослужбовців у Володимирі-Волинському. Здати його планують до кінця 2017 року.
09:15
На критичну ділянку з Володимира-Волинського до Нововолинська, виділили 110 мільйонів гривень.
11:00
Депутат Верховної Ради Ігор Гузь в прямому ефірі телеканалу «Нова Волинь» звітував про свою роботу та відповідав на запитання волинян.
14:09
18-го липня відбувся брифінг заступників міського голови Володимира-Волинського Лариси Кулікової та Олега Свідерського на тему використання земель Міністерства Оборони України та надходження податків від військових частин до бюджетів різних рівнів, у тому числі, податкових зобов’язань за землю.
15:50
44-річний суходолець скоїв злочин, перебуваючи під домашнім арештом.
18:40
У Верховній Раді зареєстрували законопроект №6730, яким вводяться величезні штрафи за нанесення шкоди навколишньому середовищу.
19:06
Прокуратура області затвердила та надіслала до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні, яке розслідували слідчі обласного Управління СБУ, стосовно 33-річного мешканця обласного центру Волині.